Dijital Tasarım Çözümleri

Çizgi Altı Reklam

Grafik tasarım; hedef kitlenize mesajınızı iletmek için yazılı ve görsel objelerin kullanıldığı bir görseli geliştirmek ya da bir düşünceyi görselleştirmek anlamını taşıyan sanat dalıdır. Grafik tasarım metnin ve görselin algılanabilir düzlemde iki ya da üç boyutlu olarak konumlandırılmasını içeren profesyonellik gerektiren bir süreçtir. 

Çizgi altı reklam ise; kitle iletişim araçları için hazırlanmayan (televizyon,  ….

DEVAMI

Çizgi Üstü Reklam

İşletmeniz ya da markanız için yaygın kitle iletişim araçları  kullanılarak yapılan, geniş bir pazarı hedefleyen tasarım ve uygulamaları çizgi üstü reklamlar olarak adlandırabiliriz. Daha basit bir anlatımla; televizyon, radyo, dergi, gazete, animasyon, video, açık hava bilboardları, sinema vb. reklamları içeren tasarım çalışmalarıdır. 

Sizlerin çizgi üstü reklam çalışmalarınız için, profesyonel tasarım ….

DEVAMI

Sosyal Medya Tasarım

Sosyal medya artık günümüzde artık çok önemli bir konumda yer alıyor. Bu yüzden şirketlerin sosyal medya platformlarında yer alması artık zorunlu hale geldi diyebiliriz. Firmanızın dijitale özel tasarımlara ihtiyacı varsa uzmana kadrosu ile Uzmana Tasarlat size en uygun tasarımları hazırlıyor.

Sosyal Medya Tasarım Hizmetleri

Arayüz Tasarımı ve Kullanıcı Deneyimi (UI/UX)

Kullanıcı deneyimi ve arayüz tasarımları doğru yapılandırılmadığında, altyapı ne kadar iyi olsa bile kullanışsız bir uygulama veya web sitesine sahip olmuş olursunuz. Projenize ve kitlenize uygun UI/UX tasarımlar için Beşyirmi tasarım hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

UI/UX Tasarım Hizmetleri

Açık Kaynak ve Özel Yazılım Çözümleri

Açık Kaynak Yazılım

Açık kaynak, bir bilgisayar yazılımının yeni amaçlara uygun değiştirilebilir halinin gizli tutulmayıp, açık halinde kamuyla paylaşılıyor olmasına verilen isimdir. Hazır web yazılım ise dünya genelinde bir çok geliştiricisi bulunan, açık kaynak koda sahip,  ihtiyaca yönelik geliştirilebilen, maliyet / performans / güvenlik gibi avantajları barındıran yazılımlardır.

Biatime Bilgi Teknolojileri olarak kurumsal web siteleri için ….

DEVAMI

Özel Yazılım & Mobil Uygulama

Özel yazılım değişik ve çeşitli görevler yapma amaçlarıyla tasarlanmış elektronik cihazların birbirleriyle haberleşmesini sağlamak adına, tercihe göre bir çok farklı programlama dili kullanılarak geliştirilebilecek yazılım türüdür.

Açık kaynak platformlara göre geliştirilmesi zaman açısından daha uzun, maliyet açısından ise daha pahalıdır. Fakat iş hedeflerinizin ve beklentileriniz tamamen ….

DEVAMI
Özel Yazılım Hizmetleri
Mobil Uygulama Hizmetleri

Hızlı Web Sitesi Çözümleri

Uzmana Tasarlat ile sizlere hızlı web sitesi çözümleri sunuyoruz. Açık kaynak yazılıma ihtiyacınız yoksa, uygun fiyatlara hızlı web sitesi istiyorsanız size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Hızlı Web Sitesi Çözümleri

DİJİTAL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmalar ile hareket eden bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle yer sağlayıcılar – web geliştiriciler; barındırdıkları – yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmak durumundadır.

Seo; kurumunuzun web sitesi için arama motorlarına (google, yandex, bing vb.)  yönelik yapılan düzenleme, iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Özet ile Seo ….

DEVAMI

Search Engine Marketing (Arama Motoru Pazarlaması)

Sem şirket ve kurumların sundukları ürün ya da hizmetlerin,  internet üzerindeki arama motorlarına verilen reklamlar aracılığıyla daha fazla erişilebilir hale getirilmesini sağlayan hizmete verilen isimdir.

En az televizyon, radyo ve bilboard reklamları kadar önem taşıyan internet reklamcılığı; özellikle google’ın sunduğu ve adwords olarak isimlendirilen yapı ile şirketlerin ….

DEVAMI

SEO Uyumlu İçerik Yazarlığı

Bir markanın online ortamda görünür olması için görsel, metinsel ya da video içeriğe ihtiyacı vardır. Bu içeriklerin sayısı da üç, beş ile sınırlı değildir. Bir e-ticaret sitesini düşünün: Milyonlarca ürün için satış yapıyor. Bu ürünlerin sadece adını yazıp bırakabilir mi? Elbette bırakamaz. Ürünün adını, ne olduğunu, ne işe yaradığını, nasıl kullanıldığını, neden iyi olduğunu, kimlere uygun olduğunu, fiyatının ne olduğunu anlatmalı. Bolca görsel hatta ürün kullanım videosu eklemeli ki satışa ikna edebilsin. Diğer yandan bu saydıklarımız yani içerikler, onun arama motoru tarafından görünür olmasını da sağlayacak. Durum böyle olunca bir ihtiyaçtan bir iş alanı doğdu.  İşte bu içerikleri yazan kişilere bugün; SEO Uyumlu İçerik Yazarı deniyor. SEO Uyumlu İçerik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.