bilgi Teknolojileri

BİATİME BİLGİ TEKNOLOJİLERİ HAKKINDA

Merhaba; 2014 yılında İşletmelerin standartlaşmış bilgi teknolojileri ihtiyaçlarına çözüm üreterek, pazar paylarını ve tutunabilirliklerini arttırmak amacıyla kurulma kararı aldık.

İş planlarımızı hazırladık, Kosgeb girişimcilik eğitimlerine katıldık ve 2015 yılının hemen başında resmi açılışımızı gerçekleştirdik.

İş fikrimiz ışığında alt yapı çalışmalarımızı tamamladık ve birbirini tamamlayan otomatikleşmiş teknoloji paketleri ürettik. Bu aşamadan sonra ilk müşterilerimizi kazandık ve başarılı bir yıl geçirdik.

Fakat gördük ki; hizmet sunduğumuz işletmelerin otomatikleştirdiğimiz teknoloji paketlerinin dışında da bizlerden farklı teknolojik talepleri oluyor.

Bu doğrultuda kazandığımız ve kazanmaya devam ettiğimiz müşterilerimize tek seferlik hizmetler yerine, bütüncül bir yaklaşımla sürdürülebilir tasarım, yazılım ve dijital pazarlama hizmetleri de sunmaya başladık.

2018 Yılına geldiğimizde ise Depar Akademi Bilgi Teknolojileri ve Eğitim Hizmetlerini ve Depar BT‘yi kurduk. 500’den fazla özel sektör ve kamu kurumuna eğitim hizmeti ve dış kaynak kiralama hizmetleri sunduk.

Depar Akademi tarafında, Bilişim alanında iz bırakan; son teknoloji eğitimler sunan bir kurumuz. Tüm eğitmenlerimiz ve teknik kadromuzla birlikte tamamen güncel içerik ve son teknolojilerle kaliteli eğitime odaklanıyoruz.

Eğitmenlerimiz, tamamen kendi alanında uzman, eğitim vermekten keyif alan, saha ve proje tecrübelerini paylaşmayı seven profesyonellerden oluşmakta.

2020 Yılında ise Beşyirmi Yazılım Hizmetlerini kurduk. Burada Ödeme Sistemleri, Proje Yönetimi, Müşteri Takip Uygulaması gibi özel paket yazılımlar ürettik. Bunların yanı sıra aralarında büyük ölçekli bir çok kurum ve kuruluşa Özel Yazılım Geliştirme hizmetleri sunmaya başladık.

Bundan önce bizi tanıyorsanız, sırt çantasını yanından ayırmayan, bir cafe’de önünde bilgisayar açmış bir şeyler yapan o teknolojik çocukların arasında olduğumuzu bilirsiniz. Ne mutlu ki şimdi de değişmedik fakat biraz büyüdük. Artık 50 Kişiyi aşmış inhouse kadromuz, 200’den fazla freelance çalışan ekimizle size 3 farklı grup şirketimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bilgi Teknolojileri hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.